• Kaderníctvo
 • Predlžovanie vlasov
 • Japonská manikúra
 • Predlžovanie mihalníc 3D GOLD Lashes

Objednávky na tel.č.: 0915 135 560
Osobne priamo na 1.poschodí
Alebo na recepcii miniclinic


 

 •     KADERNÍCTVO dámske, pánske, detské.
  Pracujeme zo značkov Joico
  Joico je lídrom v oblasti profesionálnej vlasovej starostlivosti vo viac ako 65 krajinách po celom svete.Je oceňované odborníkmi a venované klientom.
  Na trhu sme 3O rokov,čo ho zaväzuje k tomu,aby vlasy klientov neboli len prácou ale hlavne vášňou. Neponúkame len vynikajúce produkty, ponúkame riešenia vlasových problémov.
  Joico je súčasťou renomovanej skupiny Shiseido čo ho zaväzuje byť excelentným.
  Poďme sa držať faktov

  Joico chráni planétu - nemusí voliť medzi jej ochranou a starostlivosťou o vlasy, aká je očakávaná.

 •     Joico podporuje recykláciu - obaly aj prospekty sú z veľkej väčšiny recyklovateľné

 •     Joico je humánne - nikdy netestuje na zvieratách.

 •     Máme 7 produktových skupín s viac ako 50 timi produktami pre všetky typy vlasov a problémy s nimi spojené.Šampóny, kondicionéry, laky, lesky, tužidlá a ešte oveľa viac.
  -- Čokoľvek potrebujete - máme to. –
  Ponúkame Vám všetky patentované rekonštrukčné terapie, masáž scalpu, precízne strihy, trendové fúkanie a styling, nové techniky farbenia a melírovania vlasov, zažehľovanie keratínu.
  Sme pripravení vyhovieť Vašim požiadavkám a splniť Vaše predstavy, tak aby ste odchádzali nielen so skvelým účesom, ale hlavne dokonale zdravými vlasmi.Stylingové produkty sú vždy odolné proti teplu a majú pamäť, vďaka čomu Vám účes určite vydrží niekoľko dní.
  Farby a melíry Joico obsahujú patent Quadramín komplex, ktorý sa postará o to, že vlasy sú počas týchto úkonov zároveň rekonštruované, vyživované .Výsledný efekt je zdravím žiariaca nevymývajúca farba, ktorá dokonale kryje šediny a nezaťažujúci melír.
  Dokážeme vám zosvetliť odtieň až o dva stupne bez toho, aby sme museli na nich robiť škodlivý chemický zásah. Farebné melíry, tónovanie, duálne farbenie - toto všetko vieme urobiť v jednom kroku vždy s ohľadom na zdravie vlasov.
  Všetky naše produkty obsahujú BIO ADVANCED PEPTID, ktorý je zodpovedný za obnovu a ochranu vlasov.
  Dokáže ešte viac ako ľudský keratín, je to najsilnejšia cielená rekonštrukcia vlasov, ktorá odstráni akékoľvek poškodenie a takisto zabezpečí prevenciu - predchádzanie poškodenia.
  Čo to znamená pre vlasy?

   dramatické zlepšenie kvality

 •     viditeľnú zmenu už po 1. použití

 •     pretrvávajúcu rekonštrukciu

 •     vysoký lesk vlasov,ktoré sú plné života a sily

 •     vysoký lesk vlasov,ktoré sú plné života a sily

Ponúkame Vám všetky patentované rekonštrukčné terapie
K Pak rekonštrukčná terapia - pre poškodené, oslabené alebo namáhané vlasy. Je to 4-kroková exkluzívna vlasová terapia poskytovaná len v profesionálnych salónoch. Veľmi efektívne a optimálnym spôsobom opravuje, posilňuje a chráni stresované, namáhané, poškodené a chemicky upravované vlasy. Rekonštruuje všetky typy poškodenia vlasov, sceľuje kompletnú štruktúru vlasu (zvnútra von), zvyšuje lesk, pevnosť a elasticitu vlasov, vyrovnáva hydratačnú rovnováhu a redukuje poréznosť vlasov. Obsahuje BIO ADVANCED PEPTID. Vlasy sú po kúre oživené, opravené, posilnené a lesklé.
Keratínová terapia - zažehľovacia keratínová terapia, veľmi jednoduchý a efektívny spôsob rekonštrukcie. Pomocou špeciálnej žehličky do vlasov aplikujeme nanotechnologicky spracovaný keratín a aminokyseliny, táto zmes vytvorí neviditeľný ochranný obal, vďaka ktorému sú vlasy zdravé, hebké a ľahko upraviteľné.
Scalp therapy - účinná pomoc pri problémoch s pokožkou hlavy /lupiny, zvýšený mazotok, svrbenie/ Jedná sa o liečebnú masáž, pri ktorej sa používa patentované sérum, to dokáže vyrovnať Ph, ukľudniť podráždenie a obmedziť nadmerné padanie vlasov.
Smooth Cure terapia – kúra, ktorá na 72 hodín vyrovná kučeravé alebo porézne vlasy, bez toho, aby bolo nutné ich vyžehiť, zároveň poskytuje vlasom ochranu proti vzdušnej vlhkosti na celých 24 hodín.
Moisture terapia - pre suché, lámavé vlasy. Zabezpečí vlasom potrebnú vlhkosť a spúšťa ich samohydratačný proces, po kúre sú vlasy viditeľne pružnejšie, odolnejšie a pevnejšie.
A niečo pre Vás na domácu starostlivosť
Aby ste nevyhadzovali peniaze za zbytočne veľa vlasových masiek, stylingov. Joico produkty sú spracované nanotechnológiou a preto Vám na primeranú starostlivosť stačí vždy len minimálne množstvo prípravku. Sú zostavené tak,aby vám stačilo mať doma dva maximálne tri produkty. U nás v predaji.


Predlžovanie vlasov /keratín/
Vlasy sú korunou krásy. Ak Vás príroda neobdarila hustými a dlhými vlasmi, môžete ich získať za niekoľko hodín. Predlžovanie vlasov je stále viac vyhľadávaná metóda, ktorou získate žiadanú dĺžku vlasov.
Predlžovanie vlasov robíme s prístrojom, ktorý pracuje za tepla, pričom dochádza k zmäknutiu keratínu, ktorým sa vlasové pramienky aplikujú. Tento jedinečný spôsob je vhodný práve pre tých, čo si svoje vlasy nechcú poničiť a zakladajú si na zdravých a lesklých vlasoch. Jednotlivé pramene sú zakončené keratínovou doštičkou. Keratín je prírodná látka, ktorá napokon tvorí hlavnú stavbu našeho vlasu. Aplikácia prameňov trvá individuálne a závisí od počtu aplikovaných prameňov. Vlasy po aplikácii potom možno farbiť, fúkať, žehliť.
V prípade predlžovania vlasov neexistujú žiadne vekové obmedzenia a nezáleží ani na kvalite, či farbe vlasov. Jediným dôležitým kritériom je, aby dĺžka vlasov dosahovala aspoň 10 centimetrov. Vlasy si môžete dať predĺžiť o 10, 30, či 70 centimetrov. Záleží na vašej predstave . Vlasy sú v troch rôznych vyhotoveniach - rovné, vlnité, kučeravé a rôznych farebných odtieňov.

Japonská manikúra
Trápia Vás lámavé, slabé a ryhované nechty?
Je prirodzené, že každá žena sníva o krásnych a zdravých nechtoch. Bohužiaľ však 80 % z nás, nie je so stavom svojich nechtov spokojných. Na vine nebýva ani tak nedostatočná starostlivosť ako predovšetkým stres, nesprávne zloženie stravy, nedostatok vitamínov alebo aj používanie agresívnych čistiacich prostriedkov, ktoré nechtom veľmi škodia. Riešením môže byť okrem zlepšenia životosprávy aj japonská manikúra (P-shine). Pod týmto exoticky znejúcim názvom sa skrýva druh ozdravujúceho ošetrenia nechtov. Japonská manikúra je určená najmä pre oslabené, lámajúce sa a štiepajúce sa nechty. Taktiež je vhodná pre tých, čo majú záujem o upravený, čistý a jemný vzhľad nechtov vhodný ako pre ženy, tak aj pre mužov. Rovnako sa môže využiť pre regeneráciu po odstránení umelých, gélových, či acrylových nechtov.
Japonská manikúra pomocou vyváženej zmesi výživných látok ozdravuje a dodá nechtom nielen zdraví lesk, ale aj potrebné minerály a vitamíny. Je vlastne regeneračnou kúrou. Japonská manikúra sa vytvára na vlastných nechtoch unikátnou technikou, čo zabraňuje ďalšie poškodzovanie nechtov tým, že v nich udržiava dôležité látky – lipidy
Po prvom kroku japonskej manikúry sú nechty vyživené, druhý krok im však dodá nádherný lesk, a to všetko bez použitia laku na nechty. Postup stačí zopakovať po 4 týždňoch. Pokiaľ štiepenie a lámanie nechtov neustúpi, odporúčame regeneračnú kúru 5 sedení v rozmedzí 3 týždňov, navyše za zvýhodnenú cenu.
Ak chcete, aby vaše nechty ozdravili, tak si objednajte japonskú manikúru, Vaše nechty budú lesklé a zdravé, a stanú sa Vašou skutočnou ozdobou.

Cenník japonská manikúra:
Japonská manikúra 12,- €
Balíček 5 ošetrení – japonská manikúra 55,- €
Lakovanie:
Francúzka manikúra 5,- €
Farebné lakovanie ORLY 4,- €
Odlakovanie 1,- €

Predlžovanie mihalníc 3D GOLD Lashes
Byť neustále krásna a upravená je snom snáď každej ženy.
Mať nádherný a neodolateľný pohľad? Odložte riasenky, ktoré sa počas leta mrvia a rozmazávajú, stavte na 3D GOLD LASHES, s ktorými budete vyzerať upravene.
3D GOLD LASHES predlžovanie mihalníc je voľba nielen na dnes ale dlhodobá. Okrem toho, že aplikované trsy mihalníc pôsobia prirodzene, ako vaše vlastné, vôbec nezaťažujú oči. Sú vyrobené z jemného, prírodného, ohybného a poddajného materiálu a navrhnuté tak, aby boli za každých okolností absolútne identické s vašimi prirodzenými mihalnicami.
3D GOLD LASHES sa aplikuje priamo na individuálnu, prírodnú mihalnicu klientky. Postupuje sa po jednej mihalnici za druhou, až kým nedosiahneme look, ktorý potrebujeme.
3D GOLDLASHES sú profesionálne produkty vyrobené z jemného, prírodného a ohybného materiálu. Sú navrhnuté tak, aby boli absolútne identické s prirodzenými mihalnicami. Dostupné sú rôzne hrúbky, dĺžky a farby (tie sa viac používajú ku nejakej príležitosti).
3D GOLD LASHES sú absolútne prirodzené. Mihalnice sú ľahké a pohodlné.

Po nalepení mihalníc je dôležité:

 •  24 hod. po nalepení mihalnice nesmú prísť do styku s vodou.
 •  Stráňte sa nadmerných účinkov tepla, ako napr. sauna a parný kúpeľ.
 •  Pri sprchovaní nenechajte prúd vody dopadať priamo na oči.
 •  Nespite tvárou nadol.
 •  V prípade ak veľa plávate, používajte ochranné okuliare.
 •  Nepretierajte si oči a nevyťahujte mihalnice.
 •  Nepoužívajte mechanickú kulmu na riasy, odporúča sa kulma s napájaním na batérie a tepelným účinkom.
 •  Vyvarujte sa výrobkov na ošetrenie očí na báze oleja, napr. make-up na báze oleja.
 •  Používajte výlučne maskary na báze vody, nie vodeodolné.