Termíny k pani doktorke treba odhlásiť najneskôr deň dopredu.

 

ZMENA ORDINAČNÝCH HODÍN

Dermatovenerologická ambulancia
ambulancia laserovej a korektívnej dermatologie
MUDr.Lukáčová Zuzana

Pondelok : 8:00 – 12:00

                12:30-14:30 

Utorok : 8:00 - 12:00

             12.30 - 14:30

  Streda : 8:00 – 12:00

             12:30 - 14:30

 Štvrtok : 8:00 –12:00

             12 :30 - 14:30

  Piatok : 8:00 – 12:00

               12:30 - 14:30

 

Objednávanie na tel.č. : 0903 444 386
www.miniclinic.sk

 

 Miniclinic , s.r.o.

Jantárová 2,

900 25 Chorvátsky Grob 

Zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava 1. pod číslom 76373/B

IČO : 46 388 176

IČ DPH :SK2023359723


Neinvazívny laserový facelifting FOTONA 4D

Neinvazívny laserový facelifting je neinvazívna laserová liečba prejavov starnurtia kože, ktorá pozostáva z ošetrenia vonkajšej kože tváre i ošetrenia z vnútra- z dutiny ústnej. Týmto spôsobom je možné dosiahnuť úplné a dlhodobé zhutnenie a kontrakciu kolagénnych vlákien, bez času potrebného na hojenie a zároveň dosiahnutie aj objemu tváre bez injekcií.

Zákrok je vykonávaný dvomi typy laserov v 4 alebo 3 krokoch. Tento postup synergicky pôsobí v 4 rôznych hĺkach kože-hlbšej, strednej a povrchovej a zároveň odstraňuje aj farebné kožné nedokonalosti.

Výhodou ošetrenia je:

 • zákrok je nebolestivý, ale len mierne bolestivý
 • bez nutného času ostať doma po zákroku
 • k zákroku nie je potrebná aplikácia anestetika
 • zákrok je možné vykonávať počas celého roka

Zákrok pozostáva zo 4 krokov:

 1. 1. vypínanie kože z dutiny ústnej
 2. 2. omladenie pokožky
 3. 3. vypínanie kože z povrchu kože
 4. 4. povrchový laserový peeeling

Na dosiahnutie čo najlepšieho efektu je potrebné vykonať 2-3 sedenia v mesačných odstupoch.

Cena zákroku:

4D laserový facelifting:

 • Tvár: 250 Eur
 • Tvár Krk: 300 Eur
 • Krk: 150 Eur
 • Periorálna oblasť (fajčiarske vrásky): 80 Eur

3D laserový facelifting:

 • Tvár: 200 Eur
 • Tvár + Krk: 250 Eur
 • Krk: 100 Eur
 • Periorálna oblast: 60 Eur
 • Okolie očí: 60 Eur

Liečba stresovej močovej inkontinencie laserom FOTONA

Močová inkontinencia je definovaná ako neovládateľný únik moču, ktorý spôsobuje sociálny alebo hygienický problém. Močová inkontencia je jedným z prejavov dysfunkcie panvového dna. Je definovaná ako neovládateľný únik moču pri kašli, kýchaní, v priebehu fyzickej námahy napr. pri športovej činnosti alebo pri náhlej zmene polohy.

Príčiny močovej inkontinencie nie sú presne známe, ale sú definované rizikové faktory močovej inkontinencie: tehotenstvo, pôrod, menopauza, kognitívne poruchy, obezita a pokročilý vek.

Je predpoklad, že väzivový systém u žien s močovou stresovou inkontinenciou má znížený obsah kolegénu, alebo došlo ku kvalitatívnej zmene zloženia kolgénnych vlákien.

Mnoho žien so stresovou močovou inkontinenciou nevyhľadá lekára, pretože cítia rozpaky, majú nedostatok vedomosti o možnostiach liečby a obávajú sa, že liečba bude vyžadovať chirurgický zákrok.

Liečba stresovej močovej inkontinecie je možná chirurgickým i nechirurgickým spôsobom. Prvotná liečby by mala byť nechirurgická-zmena životného rytmu a precvičovanie svalov panvového dna.

Laseová terapia- predstavuje novú neinvazívnu možnosť liečby stresovej močovej inkontinencie. Je založená na princípe fototermálneho stiahnutia a zmršťovania endopelvického väzu a tkaniva panvového dna. Laserová energia je dodávaná do požadovaných miest pomocou špecializovaných nádstavcov a príslušenstva. Aktivovaný laser ukladá tepelnú energiu do slizničného tkaniva, čo spôsobuje remodeláciu kolegénu endopelvického ligamenta a tkaniva panvového dna.

Laserová terapie stresovej močovej inkontinencie je vhodná najmä u pacientiek s miernou či strednou stresovou a zmiešanou močovovou inkontinenciou. Laserová liečba močovej inkontinencie je omnoho menej invazívny zákrok ako tradičná chirurgická liečba, má omnoho nižšie percento komplikácií a je pacientkami dobre znášaná. Má veľmi krátku dobu rekonvalescencie, pacientka sa môže vrátiť ku svojim každodenným činnostiam okamžite po zákroku, avšak je doporučené obmedziť fyzickú námahu ktorá spôsobuje tlak na močový mechúr a taktiež sexuálnu aktivitu do dobu jedného týždňa.

Na dosiahnutie požadovaného efektu je potrebné vykonať 1-2 liečebné sedenia v rozostupe 4 týždňov.

Cena 1 zákroku: 170 Eur

Spevňovanie vaginálneho kanálu laserom FOTONA

Uvolnenie vagíny je strata optimálnej strukturálnej architektúry pošvy. Tento proces je všeobecne spájaný s prirodzeným stárnutím a je aj ovplyvnený pôrodom prirodzeným alebo cisárskym rezom. Viacpočetné tehotenstvá rovnako zvýrazňujú zmenu týchto štruktúr.

V priebehu procesu vaginálneho uvoľnenia dochádza k uvoľneniu vaginálnych svalov a k strate ich pevnosti a ovládateľnosti. Vnútorný i vonkajší vaginálny priemer môže byť výrazný zväčšený a dochádza aj k výraznému predĺženiu vaginálnej steny. Za týchto okolností pošva už nepracuje fyziologicky v optimálnom stave. Sexuálne uspokojenie priamo súvisí s množstvom trecích síl, ktoré vznikajú pri pohlahnom styku. Trenie je funkciou priemeru vaginálneho kanálu, a pokiaľ je tento priestor rozšírený, môže to viesť k redukcii, oneskoreniu alebo k strate orgazmu. Rozšírenie vaginálneho kanálu má neblahý vplyv na sexuálne uspokojenie z dôvodu znížených trecích síl a vedie k zníženiu sexuálnej rozkoše. I v dnešnej dobe ženy váhajú hovoriť o téme uvolnenia vaginálneho kanála, rozsírených a nepravidelných pyskov alebo o strate sexuálneho uspokojenia. Mnoho žien si neuvodemuje, že existujú techniky, ktoré dokážu ich problém vyriešiť.

Chirurgický zákrok - vyžaduje rezanie a zmenu usporiadania vaginálnneho a periférneho tkaniva, aby sa znížila velkosť priemeru vaginálneho kanála. Tento chirurgický zákrok je relatívne rizikový a môže spôsobiť zjazvenie, poškodenie nervov a zníženie citlivosti a doba rekonvalescemcie je relatívne dlhá.

Laserová terapia - predstavuje nový neinvazívny zákrok založený na fototermálnom spevňovaní a stiahnutí endopelvického ligamenta a tkaniva panvového dna. Laserová terapia vaginálneho spevňovania je založená na fototermickom účinku na vaginálne tkanivo, táto laserová energia je aplikovaná na požadované oblasti pošvy pomocou špeciálneho nádstavca. Aktiváciou laseru dochádza k ukladaniu tepelnej energie do tkaniva sliznice pošvy, čo spôsobuje remodeláciu kolagénu a následné zťahovanie endopelvického ligamenta a tkaniva panvového dna. Procedúra laserového spevňovania vaginálneho kanálu je omnoho menej invazívna ako tradičné chirurgické metódy. Má omnoho nižšie percento komplikácií a je veľmi dobre tolerovaná pacientkami. Doba rekonvalescencie po laserovom zákroku je veľmi krátka-v priebehu 2-3 dní môže pacientka obnoviť normálnu sexuálnu aktivitu a táto liečba vykazuje výborné výsledky u veľkého percenta liečených pacientiek. Pokiaľ po prvom zákroku neprišlo k dostatočnému spevneniu vaginálneho kanálu, je možné po mesiaci zopakovať liečebnú procedúru.

Cena 1 zákroku: 150 Eur

 

Miniclinic , s.r.o.

Jantárová 2,

900 25 Chorvátsky Grob 

Zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava 1. pod číslom 76373/B

IČO : 46 388 176

IČ DPH :SK2023359723